• Grikių lukštai (mulčias)_buckwheat hulls_buchweizenschalenGrikių lukštai (mulčias)_buckwheat hulls_buchweizenschalen
  Fasuoti po 10 kg.  (60 l) maišuose. Atsiėmimas tik Kaune. Paštu siunčiame tik už papildomą mokestį ir susitarus el. paštu ar telefonu.
 • Grikių lukštai_mulcias_buckwheat hulls_buchweizenschalenGrikiu lukstai_buckwheat hulls_buchweizenschalen
  Sufasuoti 2 kg. (12 l.)  maišeliuose su rankena. Grikių lukštų kaina – 3,00 Eur + siuntimo išlaidos: į DPD pick up punktą – 3 Eur; į namus – 4 Eur. Pristatome per 2-3 d.d. Galite nemokamai atsiimti Kaune.
 • Grikių lukštų pagalvė (pufas)_Buckwheat hulls pillowGrikių lukštų meditacijos pagalvė (pufas)_Buckwheat hulls meditation pillow
  Pusmėnulio formos grikių lukštų meditacijos pagalvėlė puikiai tinka ne tik meditacijai, bet ir jogos užsiėmimams ar tiesiog tiems, kas mėgsta sėdėti sukryžiavę kojas. Pagalvės kaina - 24,20 Eur + siuntimo išlaidos: į DPD pick up punktą - 3 Eur; į namus - 4 Eur. Pristatome per 2-3 d.d. Galite nemokamai atsiimti Kaune.  
 • Žydra jogos pagalvė_Light blue yoga pillowŽydra jogos pagalvėlė_Light blue yoga pillow
  Grikių lukštais užpildyta cilindro formos jogos pagalvėlė – puikus pagalbininkas jogos užsiėmimuose. Audinys 100 proc. medvilnė, vidus pripildytas grikių lukštais. Viršutinis audinys nusisega, galima skalbti skalbimo mašinoje. Pagalvės kaina - 24,20 Eur + siuntimo išlaidos: į DPD pick up punktą - 3 Eur; į namus - 4 Eur. Pristatome per 2-3 d.d. Galite nemokamai atsiimti Kaune.
 • Meditacijos pagalvėlė (pufas)_Round zafu pillowGrikių lukštų pagalvė (pufas)_Buckwheat hulls pillow
  Meditacijos pagalvėlė yra puiki pagalbininkė jogos ir meditacijos užsiėmimuose bei puikus pasirinkimas iškylai gamtoje ar jaukiam vakarui namuose. Pagalvės kaina - 24,20 Eur + siuntimo išlaidos: į DPD pick up punktą - 3 Eur; į namus - 4 Eur. Pristatome per 2-3 d.d. Galite nemokamai atsiimti Kaune.
 • Vyšnių kauliukai, kirschkerne, cherry pitsVyšnių kauliukai, cherry pits, kirschkerne
  Kaina - 10,00 Eur + siuntimo išlaidos: į DPD pick up punktą - 3 Eur; į namus - 4 Eur. Pristatome per 2-3 d.d. Galite nemokamai atsiimti Kaune.